Power Plate

Menu

Helix Lateral Trainer

Sticky

Gördüklerinizden Çok Daha Etkili Bir Kardiyo Cihazı

Kesinlikle iddialı bir cümle, fakat Helix’in üzerinde geçireceğiniz ilk 60 saniyeden  sonra bunun ne kadar doğru olduğunu anlayacaksınız. Özellikle, internet sitesmizde bulunan bilimsel yazıları okuduktan ve stüdyolarımızda denedikten sonra (www.helixco.com/study). bu cesur başlığın aslında yeterli olmadığını anlayacaksınız защита кожи от ультрафиолета.

Bu zamana kadar gerek bisiklet gerekse eliptik kardiyo cihazları hep ileri/geri sistemi ile çalışarak kaslarımızı hep aynı yönde aktive ettiler. Helix Lateral Traniner ile pedallar artık farklı yönü dönüyor . Patenli teknolojisi ve üstün tasarımı ile aynı anda birçok kas grubunu farklı düzlemlede çalıştıran Helix çok daha fazla kalori harcamanızı sağlar. Siz de Helix ile çalıştıktan sonra sonuçları nasıl bu kadar çabuk aldığınıza inanamaycaksınız.

        Çok daha farklı, Çok daha etkili.

Helix ile çok kısa sürede tüm alt beden kaslarınızı çalıştırmanız mümkün, Şimdiye kadar piyasada bulunan kardiyo cihazlarının tümünden  en az %40 daha etkili.  Daha sıkı bir beden için 15 dakika Helix ile çalışmanız yeterli.Roblox HackBigo Live Beans HackYUGIOH DUEL LINKS HACKPokemon Duel HackRoblox HackPixel Gun 3d HackGrowtopia HackClash Royale Hackmy cafe recipes stories hackMobile Legends HackMobile Strike Hack

  • Core: Kardiyo sırasında core bölgemizdeki tüm abdominal kasları çalıştırır. Helix core bölgelerde diğer %44’e kadar daha fazla hareketlenme yaratır. Bu sayede bel göbek bölgesindeki yağlar hızla azalır.
  • Kalça ( Glules ): Helix kalça ve arka bacak bölgesine yoğunlaşarak bu bölgelerde diğer cihazlara göre %38’e kadar daha fazla uyarılma gösterir.
  • İç Bacak ( Inner Thighs ): Geleneksel kardiyo cihazları genellikle bacak içi bölgesinde çok etkili olmazlar. Helix ise iç bacak kaslarını, klasik bisikletler gibi ileri/geri hareket yapan kardiyo cihazlardan %42’ye kadar daha fazla uyarır ve güçlenme sağlar.
  • Ön Bacak ( Quads): Helix ön bacakta inanılmaz bir performans göstermekle birlikte, eklemlere bir zararı bulunmamaktadır.
  • Dış Bacak ( Quads Thighs ): Herhangi bir kardiyo cihazının ulaşmakta zorluk çektiği dış bacak kasları %43’e kadar daha fazla çalıştırır.
  • Baldır ( Calves ): Baldır şekillendirme konusunda uzman. Üstelik etkili ve güvenli.
  • Hareket ( Motion ): Helix’in kendine özgü hareketi, başta Amerika olmak üzere uluslar arası birçok patentle belgelenmiştir. Bu özel çok etkili hareket başka hiçbir kardiyo cihazında bulunmamaktadır. Helix pedallarını yönünü değiştirerek muhteşem bir etki sağlamakta.

 

Kategoriler:   Helix, Ürünler

Pilates Suadiye Pilates Suadiye Suadiye Pilates Power Plate Suadiye