Power Plate

Menu

Stüdyo Açmak İstiyorum

Stüdyo Açmak İstiyorum

Zamansızlık herkesin ortak derdi… İnsanlar yoğun iş tempoları nedeniyle yapmak istedikleri birçok aktiviteyi gerçekleştiremiyor. Oysa Günlük yaşantının akışını değiştirmeden, sadece 20 dakikalık bir zaman dilimi içersinde vücudun ihtiyacı olan sporu yapabilmek ve sağlıklı bir bedene sahip olabilmek artık Power Plate ile mümkün.

Power Plate Stüdyolar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla yaygınlaşmakta. Artık herkes kişiye özel sporu tercih etmekte.

Power Plate Stüdyo açmak için herhangi bir franchising bedeli alınmıyor. Avrupa’da ve ülkemizde hızla yayılan, aynı zamanda önemli bir yatırım alanı olarak kabul edilen Power Plate Stüdyo sahibi olmak, hem fitness’ta geleceğin sistemi Power Plate dünyasıyla sizi tanıştırıyor, hem de size getirisi yüksek ve güçlü bir iş alanı yaratıyor.Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

Power Plate’in Profesyonel cihazları Stüdyo için gereken yatırımın temelini oluşturuyor. Seanslar Müşterilere 5 hafta süren paketler halinde sunuluyor. Bu sure içersinde kullanıcılara kişiye özel hazırlanan egzersizler uygulanıyor. 5 haftalık 1. paketin sonunda beden incelmesi, vücut sıkılaşması ve zayıflama birlikte sağlanıyor. 5 haftalık paketlerin ortalama fiyatı 350-400 TL olarak belirleniyor

İster şehrin göbeğinde, isterseniz daha sakin fakat kolay ulaşılabilir bir noktada. Yaklaşık 80-110 metrekarelik bir alanda kendinize ait Power Plate Stüdyoyu yaratabilirsiniz. Biz sizleri atılacak adımlar konusunda yönlendiriyoruz. Gerek teknik ve pratik eğitimler ile gerekse pazarlama çalışmanıza model oluşturacak bilgi kitapçıkları ile sizi en kısa sürede Power Plate Stüdyo yönetimine hazır hale getiriyoruz.

Ayda minimum 5,000 € kazanmak istermisiniz ?

Power Plate Sistemi ayda ortalama 5,000- 10,000 € arasında gelir getirerek 8 ayda kendini amorti ediyor. Üstelik dinamik ve modern bir işletme mantığı ile hem yatırımcısını hemde müşterilerini memnun ediyor.

Power Plate Stüdyo açmanın maliyeti seçilecek cihaz sayısına göre değişmekte. Sadece 1 cihaz ile başlanacaksa bu yatırım sadece 15,000 € civarındadır. Eğer daha büyük ve profesyonelce bir stüdyo açılacaksa, 3 adet Power Plate alınacaksa 30,000€ – 40,000 € arasında değişmektedir. Herhangi bir franchasing bedeli talep edilmeyen sistemin tüm çalışma detaylar, eğitimleri tarafımızdan verilmektedir.

Yapılacak yatırımın maliyeti ne olursa olsun sistem kendini 6-8 ay içersinde amorti etmektedir.

Tüm teknik ve pazarlama eğitimleri tarafımızdan verilmektedir

 

#gallery-3 {
margin: auto;
}
#gallery-3 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-3 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-3 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

 

Power Plate Stüdyo Fotoğrafları

 

#gallery-4 {
margin: auto;
}
#gallery-4 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-4 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-4 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

Kategoriler:   Studio, Studio Açmak İstiyorum

Pilates Suadiye Pilates Suadiye Suadiye Pilates Power Plate Suadiye